З досвіду роботи молодіжної організації Харківської облспоживкооперації Печать

Діяльність молодіжної організації заснована на тісній співпраці і підтримці Правління Облспоживспілки та Обкому профспілки, спрямованої на задоволення і захист соціальних, економічних, творчих, духовних і інших загальних інтересів молоді споживчої кооперації області, виконанні прийнятої Радою Укоопспілки Концепція молодіжної політики. Тому, враховуючи визначені спільно з молоддю проблеми в поточному році проведені наступні заходи:

Облспоживспілкою найкращим студентам-цільовикам Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу виплачується вже дві стипендії фундаторів споживчої кооперації – ім. Балліна і ім. Гарніч-Гарницького, крім того кооперативним торгово-економічним коледжем запроваджені і виплачуються ще 4 іменні стипендії.

 

З боку Правління Облспоживспілки і Обкому профспілки стала широко і активно проводиться пропаганда становлення і продовження кооперативних династій, їх підтримки.

Традиційно проводяться зустрічі з випускниками коледжу і керівниками організацій і підприємств споживчої кооперації з метою подальшого працевлаштування в системі. А з метою їх закріплення і адаптації на робочих місцях відновлюється наставництво.

В коледжі працює студентське споживче товариство (надання послуг: забезпечення студентів та працівників продуктами харчування, організація чайних столів до Дня відкритих дверей, шефська допомога малозабезпеченим дітям, проведення новорічних свят для дітей працівників коледжу, випуск стіннівки «Вісник кооператора», участь у Великому Слобожанському ярмарку).

Цілеспрямовано і організовано в організаціях і підприємствах Облспоживспілки постійно проводиться робота щодо покращення умов роботи – в кожній райспоживспілці, райспоживтоваристві і підприємствах Облспоживспілки придбана сучасна комп’ютерна техніка, проводяться заняття по навчанню роботи на комп’ютерах, молоді спеціалісти Облспоживспілки виїжджають в райони та надають допомогу по встановленню комп’ютерних програм та їх застосуванню в роботі.

Обком профспілки принципово підійшов до розробки колективного договору та контролю його виконання. Так надається допомога на навчання, виділяються кошти на святкування ювілейних дат, починаючи з 20-річчя, на весілля, народження дитини, на оздоровлення, з нагоди професійний свят. Крім того в Облспоживспілці згідно колективного договору була виділена і обладнана кімната для культурного відпочинку, де молодь має можливість обговорити нагальні питання і проблеми, відсвяткувати дні народження або інші свята.

Всі громадські заходи, я яких приймає участь молодь, проходять в більшості за рахунок Обкому профспілки та Правління Облспоживспілки, профспілкових комітетів, а також за рахунок спонсорської допомоги підприємств системи.

Правління Облспоживспілки і Обком профспілки впливають на споживчі товариства і спілки щодо забезпечення молодим працівникам, особливо молодим спеціалістам, гідної заробітної плати.

Майже в кожній організації молоді спеціалісти зараховані до кадрового резерву. Одну райспоживспілку очолює молодий керівник, в деяких райспоживспілках і споживчих товариствах на посаду головних бухгалтерів призначені молоді спеціалісти. 7 молодих спеціалістів в Барвінківській, Дворічанської, Кегичівській, Харківській райспоживспілках,і Харківському споживчому товаристві і двох ринках очолюють районні профспілкові комітети.

Частина працюючої молоді системи і студенти кооперації Харківщини постійно проявляють активну громадську діяльність в житті системи:

Молодь активно включилася до проведення профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл, що дало можливість «на рівних» в неформальній обстановці ділитися своїм досвідом навчання і роботи в кооперації.

Проявляє ініціативу і запрошується до участі в зборах споживчих товариств, радах райспоживспілок, найбільш активні обрані до органів управління.

Займається організацією і проведенням святкових заходів (Новий рік, 8 Березня, День кооперації ті інші). Так в липні 2009 року в заходах, присвячених професійному святу, де щорічно беруть участь біля 300 чоловік молоді,  за активну діяльність і відповідальну роботу в п.р. нагороджено подяками, грамотами, преміями або цінними подарунками понад 120 молодих працівників системи.

Молодь Облспоживспілки більше часу приділяє спільному проведенню вільного часу і святкуванню особистих свят, в т.ч. неодноразово протягом року разом відвідує льодовий каток в розважальному центрі «Шато Ледо».

Молоді працівники і студенти постійно (не менше чотирьох разів на рік) приймають активну участь у шефстві над Будинком малюка «Зелений гай» та Комарівським дитячим будинком за підтримкою Обкому профспілки, Правління Облспоживспілки, підприємств і організацій системи.

Активні члени кооперативної молодіжної організації постійно приймають участь в роботі молодіжної Ради Об’єднання профспілок Харківської області, семінарах та інших заходах, які організовуються Об’єднанням профспілок.

В журналі «Кооператор Харківщини» постійно висвітлюється робота та проблеми молодих кооператорів, за 9 міс. п.р. опубліковано 14 статей про молодь.

У всіх заходах, в т.ч. де приймає участь молодь, проводиться агресивна реклама споживчої кооперації Харківщини, вони придумують сміливі кооперативні девізи і пісні, всіляко використовують кооперативні логотипи.

В травні п.р. року молодіжна команда «Штурмани кооперації» прийняла участь в Фестивалі профспілкової молоді «Молодість наша найкраща пора», організованому Об’єднання профспілок Харківської області. А в серпні п.р. 2 чоловіка прийняли участь у виїзному семінарі-тренінгу для членів молодіжної Ради ОПХО.

В деяких райспоживспілках в поточному році організовані в’їзди на море, в інших – виїзди на новорічні свята в Харків та до святих місць Харківщини задля духовного розвитку працівників системи, особливо молоді.

Також важливо відмітити, що молодь з задоволенням прийняла активну участь у підготовці і проведенні Великого Слобожанського ярмарку у вересні в м. Харкові, а також на всіх районних ярмарках і святах, за що отримали премії від керівництва.

На жаль в умовах кризового становища, як в країні, так і в системі споживчої кооперації, залишається багато невирішених питань у діяльності молодіжної організації. На це є об’єктивні і суб’єктивні причини. Майже 80 відсотків молоді – це жінки, більшість яких одружені і мають дітей, тому не мають можливості або бажання займатися громадською діяльністю. На деяких підприємствах взагалі немає молоді або тільки по 1-2 чоловіка, також серед молоді найбільша плинність.

Але все ж таки працююча молодь Облспоживспілки стала більш згуртованою, підтримує одне одного, як в роботі, так і в житті. Як приклад, під час нещодавніх змін організаційної структури в Облспоживспілці молодь апарату письмово звернулось до Правління Облспоживспілки з проханням винайти можливість і не допустити скорочення молоді, на цей час жодного молодого працівника в апараті Облспоживспілки не скорочено.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.