Україна в новому році може втратити рекордну кількість трудових ресурсів Печать

Аналітики прогнозують, що в 2019 році Україна стане лідером з втрати трудових ресурсів.

У 1999 році скорочення працездатного населення спостерігалося в 16 країнах світу. У 2018 році таких країн було вже 39. Скорочення трудових ресурсів зафіксовано в 23 країнах Східної Європи, в тому числі і в Україні.

У звіті Global Economy Watch консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers (PwC) за січень 2019 року підкреслено, що в 2019 році Україна може втратити близько 1,5% трудових ресурсів.

 

Нагадаємо, в 2017 році українці отримали більше всіх посвідок на проживання в ЄС – 662 тис. Раніше повідомлялося, що в 2016 році Україна увійшла в десятку країн, громадяни яких найчастіше отримували громадянство ЄС. Всього в 2016 році отримали громадянство ЄС 995 тис. чоловік, з них – 24,1 тис. громадяни України. Найбільш дружньою країною ЄС для українців була Німеччина, майже 20% наших співвітчизників, які отримали в ЄС громадянство, отримали його саме в цій країні. У 2016 році українці отримали більше 90 тисяч дозволів на проживання в Польщі. За даними міністерства соціальної політики, постійно за кордоном працює понад 3,2 млн наших співвітчизників.

 

Нагадаємо, в минулому році українські трудові мігранти поставили рекорд грошових переказів в Україну з Польщі. Уряд Польщі вважає, що українські трудові мігранти є запорукою процвітання польської економіки.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.