Святкові ялинки для дітей спілчан Печать

Вже традиційно на Новорічні та Різдвяні свята Об'єднання профспілок Харківської області та його членські організації влаштовують святкові заходи - дитячі ялинки. Ці вистави завжди до вподоби дітлахам, адже чарівне новорічне свято завжди живе у дитячому серці, а Дідусь Мороз зі Снігуронькою обов'язково почують та виконають найзаповітніше бажання.

З 23 грудня до 8 січня за організаційної та фінансової участі Об'єднання профспілок Харківської області та його членських організацій у 9 закладах культури міста та області було проведено 30 новорічних свят для дітей членів профспілок Харківщини. Їх відвідали понад 13 тисяч глядачів. Вистави були розраховані на різноманітні інтереси та вік дітей: академічні вистави у театрах ім. Т.Г.Шевченка, музичної комедії, дітей та юнацтва; спеціально підготовлені новорічні програми з виставою у Палаці культури Національної Поліції в Харківській області, Будинку культури Газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування», Центральному будинку науки і техніки Південної залізниці, театрі «Мадригал», захоплюючу повнокупольну програму побачили діти у Харківському планетарії ім. Ю.О.Гагаріна. Особливий інтерес у дітей викликало яскраве інтерактивне шоу вПалаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого «Трансформери в пошуках новорічної планети».

Понад 6,5 тисяч дітей у супроводі батьків, бабусь та дідусів зустрілися з казковими героями, Дідусем Морозом та Снігуркою. Співали, танцювали, читали вірші, водили коло біля ялинки та веселилися.

Членські організації ОПХО активно займалися проведенням новорічних свят для дітей членів профспілок своєї галузі та забезпечили придбання подарунків. Свої яскраві новорічні свята провели профспілкові організації авіабудівників, нафтової і газової промисловості, освіти і науки, соціальної сфери, будівників, ПАТ «Харківміськгаз» і «Харківгаз», ПАТ «ХМЗ «Світло Шахтаря» та ін.

Можна впевнено сказати, що профспілки Харківщини і цього року подарували дітям чарівні новорічні свята, які малеча завжди з нетерпінням чекає. А щирі дитячі посмішки та радісні погляди були для організаторів найкращою вдячністю.

 

Матвійчук С.О., провідний інспектор з організаційно-статутних питань ОПХО

 

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.