У Харкові обговорили особливості вступу до перших класів шкіл Печать

Заняття на тему: «Від дошкільника до школяра» пройшло 16 квітня в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості в рамках Школи для батьків «Планета «7-Я».

 

У заході взяли участь голова Харківської міської батьківської ради Лариса Манерко, представники Департаменту освіти, лікарі, психологи і близько 400 батьків майбутніх першокласників.

Інтерес до цієї теми обумовлений тим, що 2018 року в Україні був прийнятий новий закон «Про освіту», який увів поняття «Нова українська школа».

«Багато батьків все ще не знають, що це таке, яка процедура вступу до першого класу, як підготувати дитину до школи з точки зору психології, здоров'я, - зазначила Лариса Манерко. - За новою концепцією ми вже вчимося півроку. Система навчання відрізняється від колишньої, і не всі сім'ї готові до цього, особливо, якщо є старші діти, які навчаються у звичайній школі. У 1 класі трохи легше, навчання проходить у формі гри, використовується мультимедійне обладнання, при цьому майже немає домашніх завдань. Початкова школа тепер побудована так, щоб відвернути дітей від телефонів та інтернету, але прищепити їм потрібні знання і навички».

Як повідомив начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти Валерій Шепель, торік у Харкові в перші класи прийняли 14,5 тис. дітей, і цього року очікується приблизно стільки ж.

«У 2018 році з державного бюджету на впровадження «Нової української школи» ми отримали 22,2 млн грн, з бюджету міста було виділено ще понад 9 млн грн. Ці кошти були спрямовані на придбання меблів, дидактичних матеріалів і 454 комплектів комп'ютерного обладнання. Курси підвищення кваліфікації пройшли 535 вчителів. Загалом, були створені всі умови, щоб діти почувалися комфортно і вільно, могли вчитися і розвиватися в дружньому середовищі», - повідомив Валерій Шепель.

Він також нагадав, що прийом документів до перших класів цього року проходить з 8 квітня по 31 травня.

Під час зустрічі фахівці познайомили батьків з особливостями вступу до школи і дали поради щодо адаптації дітей до навчального процесу.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.