Уряд затвердив новий порядок розслідування аварій на виробництві Печать

Уряд затвердив новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів під час засідання у середу, передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.

 Як пояснили в прес-службі, затверджена постанова удосконалила механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегулювала питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

 Зокрема, постанова передбачає:

  • спрощення процедури оформлення документів, необхідних для встановлення факторів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю,
  • визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню,
  • встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві,
  • визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці.

 Також документом встановлюються функції та повноваження Держпраці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення.

 Нагадаємо, минулого року зареєстровано 4 805 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві. При цьому, більше травмованих серед чоловіків, ніж серед жінок.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.