Коллективные договора


Коллективный договор PDF Печать
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 
Скачать коллективный договор
 
Методические рекомендации по созданию СПО на предприятии PDF Печать
Скачать файл "Методические рекомендации по созданию СПО на предприятии."

 
Територіальна угода між Харківською обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом роботодавців Харківської області та профспілковими об’єднаннями Харківської області на 2013 – 2015 роки PDF Печать

Загальні положення

 

Територіальна Угода (далі – Угода) укладена на тристоронній основі між Харківською обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом роботодавців Харківської області та профспілковими об’єднаннями Харківської області (далі – Сторонами) відповідно до Конституції України, законів України «Про колективні договори і угоди»,   «Про соціальний діалог в Україні», Генеральної і галузевих угод та з метою створення кращих умов для збереження, відтворення і розвитку трудового та людського потенціалу регіону. Угода спрямована на удосконалення економічних, виробничих, соціально-трудових відносин, регіональної соціально-економічної політики на договірній основі та партнерських засадах.

Сторони визнають Угоду як правовий акт соціального діалогу, який визначає узгоджені норми діяльності Сторін щодо збільшення валового регіонального продукту, удосконалення та розвитку соціально-трудових відносин, підвищення якості життя працівників та членів їх сімей, забезпечення справедливої та гідної оплати праці, скорочення масштабів бідності на основі стійкого розвитку економіки, підвищення її конкурентоспроможності, зростання продуктивності праці, стабільної зайнятості та безпеки робочих місць.

Читати далi...
 
РОБОЧИЙ ПЛАН PDF Печать

РОБОЧИЙ ПЛАН

проведення у 2013 році двомісячника з укладання колективних договорів

підприємствами, установами, організаціями Харківської області

Читати далi...
 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.