Новини
Відзначення Дня Прапора України Печать

На Харківщині відзначили День Державного Прапора України. В святкових заходах взяли участь Голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко та його заступник Сергій Волков.

Читати далi...
 
Свято Дня Харкова Печать

23 серпня Харків’яни відзначають своє найважливіше свято - День визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників. Це свято традиційно співпадає з відзначенням Дня міста. В урочистих заходах взяв участь Голова Об’єднання профспілок Харківської області СЕРГІЙ ТЕСЛЕНКО.

Читати далi...
 
ВІТАЮ ВАС, ХАРКІВ'ЯНИ! Печать

 
ЗІ СВЯТОМ! Печать

 
Оздоровлення та відпочинок дітей улітку 2019 року Печать

У рамках проведення обласного огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію літнього оздоровлення і відпочинку дітей улітку 2019 року постійна комісія Ради ОПХО з питань культмасової, спортивної роботи й оздоровлення провела п’ять виїзних засідань на базі дитячих оздоровчих закладів. Протягом літнього оздоровчого сезону вона відвідала усі заклади оздоровлення та відпочинку, які функціонують за організаційної та фінансової підтримки профспілок Харківської області, і відмітила, що вони працюють із високою завантаженістю. Серед відпочиваючих багато дітей т.з. «соціальної категорії» – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей учасників АТО і переселенців із зони АТО. До них – особлива увага і турбота усіх організаторів літнього оздоровлення дітей, педагогічних колективів і усіх працівників ДЗОВ.

Читати далi...
 
Абонплата за «коммуналку»: в Украине установлены лимиты Печать

Кабинет министров Украины установил предельный размер абонплаты за коммунальные услуги в многоэтажках

Читати далi...
 
Перед харьковской оперой пройдет бесплатный концерт Печать

 Концерт "Украина - это ты" с участием ведущих солистов оперного театра состоится 23 августа на площадке возле Харьковского национального академического театра оперы и балета им. Н. В. Лысенко.

Читати далi...
 
Крупный харьковский завод затерялся в прошлом тысячелетии - Абромавичус Печать

Опыт компании FED (Харьков) в модернизации производства должен быть использован в реформировании предприятий "Укроборонпрома".

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 102
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.