Новини
Ryanair открыла рейсы из Харькова в Вильнюс и Познань Печать

 

 

Эти направления для города являются абсолютно новыми. Стоимость билетов на оба рейса начинается от 419 гривень (цена актуальна на момент публикации и не учитывает багаж).

Читати далi...
 
Под Харьковом - вспышка гепатита Печать

Девять жителей Константиновки (Краснокутский р-н, Харьковская обл.) заболели гепатитом "А" с 11 по 23 октября.

Читати далi...
 
СПО об'єднань профспілок не підтримав законопроект №2275 Печать

 

СПО об'єднань профспілок розглянув на засіданні 23 жовтня 2019 року проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів Украйни щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування", реєстр. №2275, і прийняв рішення не підтримувати його як такий, що руйнує принципи соціального діалогу та нівелює участь представників від застрахованих осіб і роботодавців в управлінні Фондом соціального страхування України, не вирішує фінансової стабілізації Фонду. 

Читати далi...
 
28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників Печать

28 жовтня Голова Об’єднання профспілокХарківської області взяв участь у церемонії покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.

Читати далi...
 
Представители Китая ознакомились со сферой образования Харькова Печать

Представители города-побратима Цзинань (Китайская Народная Республика) сегодня, 25 октября, посетили Харьковскую гимназию №47. 

Читати далi...
 
Топ плательщиков налогов Харькова Печать

Поступления единогосоциального взноса от клиентов Харьковского управления Офиса крупных плательщиков налогов за 9 месяцев 2019 года составили 4,7 млрд. грн.

Читати далi...
 
В Харькове не будет русскоязычных школ Печать

В Харьковской области - 66 русскоязычных школ, что больше, чем в любом другом регионе Украины,пишет"TheБабель".

Читати далi...
 
ТАЛАНОВИТІ ЛЮДИ – УСПІШНА КРАЇНА Печать

 Вже вчетверте 24 жовтня 2019 року на базі Харківського державного обліково-економічного коледжу пройшов щорічний територіальний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед колективів, працівників підприємств, організацій та установ соціальної сфери області під незмінним гаслом «Талановиті люди – успішна країна», присвячений професійному святу – Дню працівника соціальної сфери.

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 127
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.