Новини
С нелегальными объявлениями будут бороться с помощью автодозвона Печать

С объявлениями, размещенными в неустановленных для этого местах на улицах города Харькова, будут бороться с помощью автоматического телефонного дозвона.

Читати далi...
 
У «Бузку» відкриється фотовиставка «Крок за межі звичного» Печать

Експозиція присвячена 85-річчю АТ «Турбоатом». До неї увійшло 45 фотографій.

Читати далi...
 
ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 1/2019) Печать

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:

Читати далi...
 
Визначено розмір компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році Печать

Для забезпечення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування, Уряд встановив розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

Читати далi...
 
В Україні зростає рівень безробіття Печать

Читати далi...
 
У ГОСТІ - З НОВОРІЧНИМИ ПОДАРУНКАМИ Печать

Комарівський психоневрологічний інтернат розташований у мальовничому місці за декілька кілометрів від Харкова. Тут мешкає понад ста вихованців – людей з особливим вимогами. Саме сюди з подарунками завітав Голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко.

Читати далi...
 
Харьковский завод увеличит экспорт Печать

В 2018 году доля экспорта Харьковского подшипникового завод (ХАРП) составила 65%.  

Читати далi...
 
Плательщики Харьковского управления Офиса крупных плательщиков налогов за 2018 год уплатили в местный бюджет 1 млрд 717 млн грн. Печать

Это на 161 млн грн, или на 10,4%, больше поступлений 2017 года.

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 56
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.