Новини
Вдосконалення системи колективно-договірного регулювання Печать

 

Представники Об'єднання профспілок Харківської області взяли участь у науково-практичній конференції на тему: «Вдосконалення системи колективно-договірного регулювання як необхідна умова стабільності соціально-трудових відносин та подальшого розвитку соціального діалогу в Україні», яка відбулася 8 листопада 2018 року у приміщенні науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з нагоди20-й річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення.

Читати далi...
 
Отопление и горячая вода могут подорожать еще раз Печать

В Харькове тарифы наотопление и горячее водоснабжение.

Читати далi...
 
ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК - НА КОНТРОЛІ ФПУ. Консультації щодо врахування пропозицій профспілок до проекту Держбюджету - 2019 Печать

Читати далi...
 
Борги перед працівниками та сплаті ЄСВ знову зростають Печать

25 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому взяв участь заступник Голови ОПХО Волков С.Г.

Читати далi...
 
СЕРГІЙ ТЕСЛЕНКО: «Профспілки захищають не тільки честь свого мундиру, але й інтереси громадського суспільства» Печать

17 жовтня 2018 року в Києві відбулася Всеукраїнська акція протесту профспілок України проти підвищення тарифів і цін, нехтування пропозиціями спілчан у проекті державного бюджету на 2019 рік, а також проти наступу на профспілкові майнові права. Проте, всім відомо, що з1 листопада поточного року ціни на газ для населення зростуть на 23,5%. Про це 19 жовтня під час засідання уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Виникає питання чи потрібна була ця акція, адже влада вкотре ігнорувала профспілкові вимоги, не дивлячись на потужність та масовість проведених заходів? З цим запитанням ми звернулися до Голови Об’єднання профспілок Харківської області Тесленка Сергія Анатолійовича.

Читати далi...
 
ПРОФСПІЛКИ МАЮТЬ ТАЛАНТИ Печать

Як довів час, ініціатива Президії Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України про проведення щорічного територіального огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед колективів, працівників організацій, установ соціальної сфери області під гаслом «Талановиті люди – успішна країна», присвяченого професійному святу – Дню працівника соціальної сфери, в первинних організаціях Профспілки була схвально прийнята.

Читати далi...
 
УРЯД КОМПЕНСУЄ КОМУНАЛЬНІ ВИТРАТИ ТИМ СІМ’ЯМ, ЯКІ НЕ ВСТИГЛИ ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ Печать

Читати далi...
 
На завод Малышева набрали молодых специалистов Печать

В первом полугодии 2018 г. на ГП "Завод им.Малышева" (Харьков) на работу приняли 120 молодых специалистов. 

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 141
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.