Новини
РЕВА УТОЧНИЛ, КОГДА В УКРАИНЕ НАЧНЕТСЯ МОНЕТИЗАЦИЯ СУБСИДИЙ Печать

 

Монетизация субсидийв Украине начнется с 1 января 2019 года. Об этом заявил министр социальной политики Андрей Рева в эфире телеканала NEWSONE.

Читати далi...
 
ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ Печать

22 лютого відбулась зустріч профактиву Харківської області.з народним депутатом України, представником Федерації профспілок України у Верховній Раді України С.М.Капліним.

Читати далi...
 
Харьковский НИИ впервые за годы независимости создал завод Печать

 

Государственный научно-исследовательский и проектный институт основной химии (НИОХИМ, Харьков) завершил проект строительства завода по производству кальцинированной соды в Индии, в штате Гурджарат. 

Читати далi...
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВЯ’ЗОК Печать

 

З метою соціального захисту студентів навчальних закладів  I-II рівнів акредитації державної власності, як майбутніх спеціалістів підприємств, установ та організацій Харківщини, Об'єднання профспілок Харківської області звернулося до голови обласної ради С.І. Чернова і голови облдержадміністрації Ю.А. Світличної щодо невідкладного втручання та розв’язання ситуації з фінансуванням вищих навчальних закладах  I-II рівнів акредитації. 

Читати далi...
 
В Харькове космический завод работает пять дней в месяц Печать

ГП "Завод "Радиореле" (Харьков), которое производит комплектующие для авиации и космической отрасли, работает по сокращенному графику, около 5 дней в месяц.

Читати далi...
 
Про підсумки колдоговірної кампанії 2017 року і завдання на 2018 рік Печать

 

20 лютого 2018 року, в рамках двомісячника з укладання колективних договорів підприємствами, установами, організаціями Харківської області, в Об'єднанні профспілок Харківської області спільно з органами влади та роботодавцями проведено традиційний обласний семінар з регулювання соціально-трудових відносин через укладання та виконання норм і зобов'язань колективних договорів .

Читати далi...
 
ПРАГНЕННЯ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ – ОДИН З ГОЛОВНИХ ОРІЄНТИРІВ СОЦІАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ Печать

Щорічно 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою Федерації профспілок України Указом Президента.

Читати далi...
 
УВАГА! Печать

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 113
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.