Новини
Консультации по участию в городских жилищных программах теперь можно получить в Региональном центре услуг (пр. Тракторостроителей, 144). Печать

Специалисты Департамента экономики и коммунального имущества предоставляют информацию о работе Городской целевой программы молодежного жилищного кредитования и Городской программы строительства (приобретения) доступного жилья.

Читати далi...
 
Госпиталю нужна помощь Печать

В Военно-медицинский клинический центр Северного региона (Харьков) нужно Т2-устройствадля телевизоров

Читати далi...
 
Газовики снова заговорили о срыве отопительного сезона в Харькове Печать

Несколько тысяч харьковчан могут остаться без газа.

Читати далi...
 
20 станцій муніципального прокату велосипедів планують відкрити вже до кінця серпня в Харкові. Печать

Про це сьогодні, 20 липня, повідомив журналістам директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

Читати далi...
 
ФПУ запропонувала Кабінету Міністрів України вжити термінових заходів для вирішення проблеми нестачі бланків листка тимчасової непрацездатності Печать

Не дивлячись на неодноразові звернення ФПУ до Міністерства охорони здоров’я і Міністерства соціальної політики продовжують порушуватися права застрахованих осіб на допомогу у зв’язку з такими страховими випадками як хвороба або травма, що пов’язано із несвоєчасним забезпеченням лікувальних закладів бланками листків непрацездатності.

Читати далi...
 
ПРОГНОЗ НСПП розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у другому півріччі 2018 року Печать

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", здійснює прогнозування розвитку соціально-трудових відносин (далі – СТВ), виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) з метою моделювання можливих змін СТВ з урахуванням всього комплексу наявних об'єктивних і суб'єктивних причин, визначення вірогідності виникнення КТС(К), попередження проведення страйків, акцій соціального протесту та вироблення відповідних рекомендацій для заінтересованих органів, установ, організацій з метою поліпшення стану СТВ, своєчасного усунення причин, що можуть призвести до виникнення КТС(К).

Читати далi...
 
ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЧЕРВНІ 2018 РОКУ Печать

За розрахунками Мінсоцполітикифактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осібз урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах червня 2018 рокустановив4293 грн.

Читати далi...
 
ЗАЯВЛЕНИЕ МКП ПО СЛУЧАЮ МЕЖДУНАРОДНОГО ДНЯ МОЛОДЕЖИ В 2018 ГОДУ Печать

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 140
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.