Новини
З 15 квітня громадяни почнуть отримувати повідомлення про сплату податку на нерухомість Печать

Громадяни - власники житлової нерухомості, яка підлягає оподаткуванню, з середини квітня почнуть отримувати повідомлення про суму нарахованого податку та платіжні реквізити.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Сплатити податок можна скориставшись послугами банківських установ або поштових відділень, мешканці сільської місцевості можуть сплачувати податок через каси сільських рад.

Читати далi...
 
О повышении заработной платы работникам учреждений, заведений и организаций отдельных отраслей бюджетной сферы Печать

 27 марта 2013 Кабинет Министров Украины принял постановление «О повышении оплаты труда работников учреждений, заведений и организаций отдельных отраслей бюджетной сферы», согласно которому базовый тарифный разряд по ЕТС с 1 января 2013 года установлен на уровне 852 грн.

Постановлением предусмотрено установление в штатных расписаниях должностного оклада работника І тарифного разряда на уровне минимальной заработной платы - 1147 грн. с соответствующим его дифференцированием до 5 тарифного разряда включительно, в следующих размерах: 2 тарифного разряда - 1152 грн., 3 тарифного разряда - 1162 грн., 4 тарифного разряда -1172 грн., 5 тарифного разряда - 1182 грн.

Читати далi...
 
Молодые профсоюзные лидеры на «Турбоатоме» Печать

Молодые профсоюзные лидеры на «Турбоатоме»

4 апреля впервые Молодежный совет Объединения профсоюзов Харьковской области провел выездное заседание. Для этого было выбрано одно из ведущих предприятий Украины, флагман отечественного энергомашиностроения - ОАО «Турбоатом».

ОАО "Турбоатом" – головная научная организация Министерства промышленной политики Украины по энергетическому машиностроению – входит в число ведущих турбостроительных фирм мира.

Читати далi...
 
Здав квартиру в оренду – задекларуй свій дохід Печать

Здав квартиру в оренду – задекларуй свій дохід

В управлінні взаємодії із ЗМІ та громадськістю  ДПС у Харківській області повідомили, що особливості нарахування (виплати) та оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду визначені ст. 170 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями).

Якщо фізична особа-орендар нерухомого майна не є суб'єктом господарювання, то відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету є орендодавець.

Читати далi...
 
Як скористатися правом на податкову знижку На питання платників податків відповідала заступник начальника управління взаємодії із ЗМІ та громадськістю Дмитрієнко Лариса Миколаївна під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія». Печать

Як скористатися правом  на податкову знижку

На питання платників податків відповідала заступник начальника управління взаємодії із ЗМІ та громадськістю Дмитрієнко Лариса Миколаївна під час  сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».

 

Читати далi...
 
30 квітня – останній день подання декларації про майновий стан і доходи Печать

30 квітня – останній день подання декларації про майновий стан і доходи

 

Про це повідомили в Управлінні взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Харківській області.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі:

  • - отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2012 року податок не утримувався;
  • - отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);
Читати далi...
 
Подбайте про своєчасне подання декларації про майновий стан і доходи Печать

Подбайте про своєчасне подання декларації

про майновий стан і доходи

Нагадуємо, що декларація подається органу державної податкової служби за місцем реєстрації платника (місцем проживання) за вибором в один із таких способів:

Читати далi...
 
28 березня 2013 року Печать

28 березня 2013 року проведена зустріч з трудовим колективом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Харківській області, на якій у святковій урочистій обстановці були озвучені підсумки галузевого огляду-конкурсу на кращий колективний договір ІІІ групи (виконавчі дирекції Фондів соціального страхування, центри зайнятості), на якому  управління (начальник – Предко В.О., голова профкому –  Гришукова Т.Ф ) посіло ІІ місце.

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Следующая > Последняя >>

Страница 136 из 140
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.