Новини
ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ УЛІТКУ 2018 РОКУ Печать

Постійна комісія Ради ОПХО з питань культмасової, спортивної роботи й оздоровлення продовжує роботу у рамках проведення обласного огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію літнього оздоровлення і відпочинку дітей улітку 2018 року.

Читати далi...
 
ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 8/2018) Печать

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:

Читати далi...
 
Мінсоцполітики і МОЗ надали остаточні відповіді на запит ФПУ щодо Порядку атестації санітарних лабораторій Печать

Федерація профспілок України 7 травня 2018 р. повторно звернулась до Мінсоцполітики, МОЗ і Державної регуляторної служби з проханням  прискорити розробку і затвердження Порядку атестації лабораторій на право здійснення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу для проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Читати далi...
 
В Харьковской области готовятся к строительству 30 амбулаторий Печать

В Харьковской области готовят документацию для строительства 30 амбулаторий.

Читати далi...
 
Завод Малышева наладил новое производство Печать

На ГП "Завод имМалышева" приступили к сварке первого экспериментального корпуса бронетранспортера БТР-4. В ближайший месяц специалисты предприятия должны выполнить работы по сборке и сварке корпуса.

Читати далi...
 
В Харькове начнут внедрять smart-технологии Печать


 

Подписание меморандума о сотрудничестве между Харьковским городским советом и компанией "Vodafone Украина"состоится в четверг, 9 августа, в малом зале Харьковского городского совета (пл. Конституции, 7, 2 эт.).

 

 

Читати далi...
 
ЗАХОДИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФПУ НА 2018-2021 РОКИ Печать
Читати далi...
 
В Україні вводять абонплату на все: в Кабміні назвали нові ціни на тепло і воду Печать

Платити за опалення українцям доведеться цілий рік, а рахунки за воду приходитимуть, навіть якщо нею не користуватися. Такі нововведення набудуть чинності вже наступного року після впровадження абонентської плати на комунальні послуги. Мінрегіонбуд вже опублікував проект постанови, що визначить розмір майбутніх платежів, пише "Оглядач".

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 140
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.